498

dimescape

 ، بالاتر از فلکه سوم تهرانپارس، روبروی بانک ملت - مسیریابی

قیمت:
60,000 تومان

Escape Room یا به فارسی ، اتاق فرار ، یک فضای واقعی و فیزیکی است که شرکت کننده ها در آن با ارتباط نشانه ها و سرنخ ها با محتویات و لوازم داخل اتاق موفق به حل معما ها و پازل های تعبیه شده در بازی این اتاق خواهند شد و در آخر موفق به خروج از اتاق یا پیدا کردن هدف اصلی بازی و اتمام آن در وقت معین می شوند . اولین اتاق فرار ، سال ۲۰۰۷ میلادی در ژاپن با ایده گرفتن از بازی های کامپیوتری و ویدیویی تاسیس شد و تا به امروز این بازی در بسیاری از کشورها و شهرهای بزرگ و کوچک دنیا طرفداران سرسخت و حرفه ای خود را پیدا کرده است .

گروه دیم اسکیپ (DIM Escape) افتخار دارد به عنوان عضو نوپای این جامعه فکری ، با دارا بودن تیم جوان و خلاق خود ،  بازی های کاملا نوین و با اصالت ، با طرح ریزی و طراحی کارشناسی شده را خدمت شما دوستداران این سبک از بازی های گروهی هیجانی-فکری-ترسناک ارایه کند .

مخاطب این بازی تمامی افراد بالای ۲۰ سال در گروه های خانوداگی ، دوستانه ، گیمر و … که مایل به امتحان یک تجربه جدید و هیجانی هستند ، می باشد .

داستان پردازی ، طراحی پلان بازی ، طراحی معماها و دکوراسیون ، منحصرا توسط تیم دیم اسکیپ انجام شده و از ویژگی های متفاوت این طراحی ، مطابقت لوکیشن ، داستان بازی ها و معاماها با یک سیر منطقی و پذیرفتنی از طرف مخاطب فهیم است .

امیدواریم در این تجربه در ثبت خاطرات پر رنگ برای شما سهیم باشیم !

نظرات آگهی

اضافه کردن نظر

هیچ نظری ارسال نشده است

سخن روز

اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد .

مارو اکلینز