17

فروش اینترنتی برنج ایرانی درجه یک شمال

 تهران ، خیابان حبیب الله،خیابان قاسمی،مجتمع باکس - مسیریابی

مشخصات برند
درکام

این روزها با سر زدن به فروشگاه‌های اینترنتی مختلف، با اسامی و برندهای متنوع برنج مواجه می‌شوید و اگر در مورد ویژگی‌های انواع برنج ایرانی تحقیق نکنید و یا خودتان از نزدیک عطر و طعم برنج را تست نکنید، احتمالا گیج خواهید شد! کیفیت برنج ایرانی برای همه زبانزد است؛ اما برنج ایرانی انواع مختلفی دارد و شما باید مطابق با ذائقه و انتظارات خود و خانواده‌تان، مناسب‌ترین برنج را انتخاب کنید.

درکام این فرصت را در اختیار شما می‌گذارد تا با خرید یک بسته تست 1 کیلوگرمی از بهترین برنج‌های ایرانی موجود، خوش‌پخت بودن و کیفیت آن را امتحان کنید و سپس با خیال راحت، تأمین برنج خانواده خود را به ما بسپارید. برای خرید برنج ایرانی درجه یک شمال با قیمت مناسب به سایت درکام مراجعه کنید و یا با شماره 02195111880 تماس بگیرید .

 

!! با توجه به اطمینانی که ما به محصولات خود داریم در صورتی که برنج خریداری شده دارای کیفیت پایین‌تری در مقایسه با برنج نمونه باشد می‌توانید برنج را پس فرستاده و هزینه پرداخت شده را دریافت نمایید.

فروش عمده برنج ایرانی : قیمت برنج تناژ ایرانی بر اساس نوع برنج از کیلویی ۱۲ هزار تومان برای برنج نیم‌ دانه تا کیلویی ۲۲ هزار تومان برای برنج دم سیاه متغیر است. برای دریافت قیمت دقیق با ما تماس بگیرید.

راه های ارتباطی :

https://dorkam.com/

02195111880

نظرات آگهی

اضافه کردن نظر

هیچ نظری ارسال نشده است

سخن روز

اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد .

مارو اکلینز