2623
https://www.pinbrand.ir/media/com_jbusinessdirectory/pictures/companies/162/photo20161108191549-1478622316.jpg

آرایشگاه مردانه کینگز

تهران ، خیابان ولیعصر، روبروی پارک ساعی ، برج سپهر ساعی، طبقه اول ، آریشگاه مردانه کینگز

گالری

درباره ما

بهترین هستیم زیرا به کیفیت کار خود ایمان داریم

“به‌به، مدل موی جدید چقدر به تو می‌آید.” البته که این بهترین و امیدوارکننده‌ترین جمله ممکن بعد از کوتاهی موهاست. آدم احساس متفاوت بودن و خوش‌تیپ بودن می‌کند اما تنها کافیست جملاتی برعکس این جمله بشنوید. درست تا زمانی که موهایتان کمی بلند شده و از مدل اصلی خارج شود شما مدام احساس خوبی ندارید. آن هم برای مردها که با هیچ وسیله ممکنی نمی‌توانند بدی مدل مویشان را پنهان کنند.

البته مردها اکثر مواقع با این معضل روبرو هستند و گاهی انگار جای قیچی و کوتاهی تا چندین و چند روز بعد روی موهایشان پیداست. شاید به همین دلیل است که همیشه توصیه می‌شود چند روز قبل از مراسم خاص و یا مناسبت‌ها موهایتان را کوتاه کنید. اما آرایشگران حرفه‌ای همیشه رازهایی درباره کوتاهی و آرایش مو می‌دانند که آن را به عنوان فوت آخر کوزه‌گری برای خودشان نگه می‌دارند و موهای شما را به نحوی کوتاه می‌کنند که از همان اول زیبا و جذاب باشد و تا حد ممکن با مدل‌های روز مو و صورت شما هم منطبق باشد. خلاصه آنکه اگر موهایتان را به یک آرایشگر حرفه‌ای بسپارید همیشه با جملات تاییدکننده دوستان و آشنایان روبرو می‌شوید.

اگرچه پیدا کردن چنین آرایشگری چندان راحت هم نیست اما ما به شما آرایشگاه کینگز را توصیه می‌کنیم. یک آرایشگاه بسیار قدیمی و پر سابقه و البته مجهز و تا دلتان بخواهد تمیز و بهداشتی. به کینگز بروید و با خاطری آسوده مدل موهایتان را انتخاب کنید و بعد منتظر نتیجه شگفت‌انگیز کار بمانید.. 

نوع:
سازمانی
کلمات کلیدی:

موقعیت در نقشه

مسیریابی

نظرات برند

اضافه کردن نظر

هیچ نظری ارسال نشده است

تماس با اشخاص برند

نیما بهزادی (+)

شبکه های اجتماعی

سخن روز

اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد .

مارو اکلینز