524
https://www.pinbrand.ir/media/com_jbusinessdirectory/pictures/companies/3360/14111logo-1538569873.png

کشت و صنعت خوشه سرخ شرق

تهران ، خیابان شریعتی نرسیده به میدان قدس، روبروی پمپ بنزین اسدی، پلاک 1950 طبقه چهارم
02122673273

درباره ما

 

شرکت کشت و صنعت خوشه سرخ شرق در سال 1385 با هدف تولید محصولات متنوع از زرشک و صادرات محصولات تولیدی تاسیس و در سال1388 اقدام به ساخت کارخانه در شهر صنعتی قائن نمود. این شرکت پس از نصب ماشین آلات در اسفند ماه 1389 تولید آزمایشی خود راآغازنمود و در سال 1390 با شروع فصل جدید برداشت میوه های آلبالو،زرشک و انار قدم در عرصه تولید نهاد و موفق به عرضه محصولات با کیفیت قابل قبول استاندارد گردید.

شرکت کشت و صنعت خوشه سرخ شرق یکی از تولید کنندگان و صادرکنندگان انواع کنسانتره در ایران است که محصولات خود را با نام های تجاری خوشه سرخ به بازارعرضه می نماید.این شرکت برای اولین باراقدام به تولید کنسانتره آب زرشک در ایران و جهان نموده است . بهمین منظور کارخانه این شرکت در استان خراسان جنوبی، یعنی بزرگ ترین مکان تولید زرشک ایران، واقع شده است و محوریت اصلی خود را تولید کنسانتره آب زرشک نهاده است .

این شرکت بااستفاده از خط تولید اروپایی از شرکت Bucher Unipektin سوییس اقدام به تولیدکنسانتره های آب زرشک، آب انار و آب آلبالو نموده است و می تواند کنسانتره های آب انگور و خرما و دیگر محصولات را نیز تولیدنماید.

با توجه به اینکه کارخانه در شهرک صنعتی قائن –شهرستان قائن در استان خراسان جنوبی واقع شده است ، دسترسی به زرشک این منطقه ، که رتبه نخست تولیدزرشک راداراست، امکانپذیر بوده و امکان تولید کنسانتره زرشک بسیار مرغوب را فراهم ساخته است. استان خراسان جنوبی 98 درصد زرشک کشور را تولیدمی نماید.زرشک سرشار از آنتی اکسیدان و ویتامین ث می باشد.

زمین این کارخانه 37750 متر مربع بصورت محصور محوطه سازی و ساختمان سازی شده و جمع کل ساختمان ها ی تولید ، انبارها ،سردخانه ها ، آزمایشگاهها ، تاسیسات ، مخازن بتونی، اداری و رفاهی حدود 5500 متر مربع می باشد. خط تولید کنسانتره راه اندازی شده دارای ظرفیت ورودی10  تن در ساعت میوه هایی مانندزرشک،آلبالو وانگور ، 14 تن در ساعت انار و 5 تن درساعت خرما می باشد.

 

نوع:
سازمانی

نظرات برند

اضافه کردن نظر

هیچ نظری ارسال نشده است

سخن روز

اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد .

مارو اکلینز