1047
https://www.pinbrand.ir/media/com_jbusinessdirectory/pictures/companies/1929/mylogo4-1513617198.jpg

پگاه کریمیان

پگاه کریمیان https://www.pinbrand.ir/media/com_jbusinessdirectory/pictures/companies/1929/mylogo4-1513617198.jpg 02177722057 2.165 05 2

درباره ما

اولین مرکز تخصصی آموزش نرم افزار معماری در شرق تهران

شروع کار با نرم افزار : شامل مقدمات و آشنایی با رابط کاربری  user interface و نحوه ویرایش و تنظیم دلخواه آن، ساخت فولدر پروژه و … هست.

نرم افزار Interface : آشنایی با منوها ، پنل فرمان ، ابزار های ترنسفورم Transforming  ، دکمه های میان بر کیبورد hotkeys ، تنظیم واحد ها system units و نحوه ویرایش گرید ها home grid ، چیدمان دلخواه دیدگاه ها Configuring viewports و … است.

کار با منوها : ویرایش آبجکت ها و تنظیم سیستم مختصات برای ویرایش آبجکت ها coordinate system ، آموزش کار با ابزار Array groups  و ابزار جدید مکس به اسم : Scene Explorer.

معرفی کامل پنل ها : آموزش کامل پنل مودیفایر استک ، ویرایش مرکز ثقل آبجکت ها pivot point ، درک مفهوم ساب آبجکت subobjects ، و اعمال چند مودیفایر رایج برای درک بهتر این ابزار هست.

مدلسازی به روش spline: مدلسازی بر اساس خطوط و نحوه تبدیل خط به حجم سه بعدی است و شامل ترسیم خط راست و زاویه دار line، وبرایش ورتکس ها vertex ، آشنایی با ویرایش گر  Lathe modifier و Sweep modifier ، تنظیم نرمی خطوط با پارامتر Interpolation ، آموزش کار با NURBS ، وارد کردن فایل های Illustrator  به مکس و ابزار جدید متن نویسی TextPlus  و … است.

مدلسازی به روش polygon:  در این قسمت، با استفاده از مدل سازی بر اساس ادتیبل پولی و ابزار های Cut – QuickSlice – Boolean operands ، مدل سازی یک آپارتمان را انجام خواهیم داد.

Modifier List: این قسمت را با معرفی ابزار های محدود حرکت و انتخاب و تغییر مقیاس به اختصار به انها transforms گفته میشود شروع میکنیم و دستورهای پایه ای مانند Chamfer – Extrude – Welding را تمرین خواهیم کرد.

 Subdivision Surface Modeling : در این بخش، به شما ابزار هایی را معرفی میکنیم که بتوانید سطوح منحی و نرم مانند صورت انسان و … را طوری مدل سازی کنید که اولا قابل ویرایش باشد و ثانیا فایل شما را سنگین نکند. یکی از رایج ترین های این ابزار OpenSubDiv modifier است.

نحوه نورپردازی صحنه داخلی و خارجی

آموزش کامل ساخت متریال ها و کار با متریال های ترکیبی

رندرینگ با موتور قدرتمند V-RAY و  CORONA

انیمیشن در معماری

 

موقعیت در نقشه

مسیریابی

نظرات برند

اضافه کردن نظر

تماس با اشخاص برند

آموزش تخصصی نرم افزار معماری
گروه معماری (+)
09038791106

سخن روز

اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد .

مارو اکلینز