1152
https://www.pinbrand.ir/media/com_jbusinessdirectory/pictures/companies/2730/WhatsAppImage20180610at13.11.01-1528620102.jpeg

گالری

درباره ما

مهمترین نکته در داشتن ظاهر زیبا برای یک خانم صورتی تمیز و ابروهای مرتب است, ابروها كمك میكنند كه چشمها و صورت قشنگی واقعی خودشان را بیشتر نشان دهند، البته در صورتی كه مرتب و فرم گرفته باشند.زیرا در برخورد با افراد این چشم و ابروی شماست که بیشتر در معرض دید میباشد و شخص روبرو خیلی سریع متوجه ناهماهنگی ابرو شما میشود
باید بیشتر سعی كنیم كه ابروها را تا حد امكان طبیعی نگهداریم. بعضی ابروها فقط نیاز به برداشتن چند تار مو بعضی با تغییر دادن فرم، كامل میشوند.داشتن ابروهای خوش فرم و پر پشت نیازمند این است که به متخصص این کار مراجعه کنید و با دستکاری صورت خود ابروهای خود را ناهماهنگ نکنید.همچنین روشهای پر پشت شدن ابرو را به شما آموزش میدهیم تا بتوانید طی مدتی کوتاه شاهد تغییر ابروی خود باشید.
امروزه برای افرادی که به بند انداختن صورت آلرژی دارند و پوستشان جوش میزند روشهای جدیدی وجود دارد که میتوانید با خیال راحت از آن استفاده کنید و صورتی صاف و درخشان داشته باشید, وکس یا شمع صورت روشی است که با استفاده از بهترین مواد و توسط متخصص این کار در سالن مژه انجام میشود. وکس علاوه بر موزدایی صورت همزمان به عنوان یک لایه بردای سطحی عمل کرده و لکه های صورت را به مرور زمان کمرنگ میکند.در این روش رشد موها نیز بسیار ضعیف میشود چرا که موها را از ریشه بیرون میکشد, درخشندگی بعد از وکس قطعا برای شما لذت بخش خواهد بود.علاوه بر تمام مزایای داشتن صورت صاف و بی مو, میتوانید از آرایش کردن روی صورت اصلاح شده لذت ببرید و تفاوت میکاپ روی پوست صاف و پوست مودار را احساس کنید.

خدمات رنگ مو، رنگ و مش ، هایلایت، آمبره و بالیاژ :موهای خوشرنگ و در عین حال سالم در زیبایی خانم ها بسیار تاثیر دارد.رنگ مو امری کاملا سلیقه ای است و هر کس برای تنوع دادن به موهای خود روشی را انتخاب میکند. برخی به یک رنگ موی ساده اکتفا میکنند که بسیار هم پسندیده است و یک رنگ موی ساده اما زیبا که به صورت شما بیاید فوق العاده تاثیرگذار خواهد بود.

خدمات ناخن شامل: کاشت, ترمیم, کاور, مانیکور, پدیکور، لاک و طراحی های زیبا و به روز علاوه بر زیبایی فوق العاده ای که به دستان شما می دهد و شما را فردی باسلیقه و مرتب نشان می دهد به بهداشت دست و ناخن کمک فراوانی میکند.

انتخاب هریک از موارد خدمات ناخن بسته به جنس ناخن و سلیقه شخص می باشد.خانمهایی که ذاتا دارای ناخن های محکم و خوش فرم هستند تنها با یک مانیکور ساده میتوانند زیبایی دستان خود را چند برابر کند.

خانمهایی که ناخن های نرم و شکننده و بی حالت دارند بهترین روش برای آنها کاشت ناخن است تا دستهایشان ظریف به نظر برسد و علاوه بر آن از شکستن مداوم ناخن ها و دردسرهای آن رها شوند.افرادی هم که ناخن های خوش فرم دارند و فقط جنس ناخنشان نرم است میتوانند از روش کاور کردن استفاده کنند.

لاک های زیبا و طرح های مناسب مراسم مختلف در آراستگی شما نقش بسزایی خواهد داشت.ناخن کار حرفه ای به شما بهترین روش که مناسب دستانتان است را پیشنهاد می دهد و با دقت کامل شکل مورد نظرتان را ایجاد میکند.پدیکور نیز از مواردی است که در زیبایی پا تاثیر زیادی دارد و موجب رعایت کردن هرچه بیشتر نظافت شخصی می شود.

جمع کردن موها و دادن مدل و فرم به آن را شنیون یا شینیون می گویند.معمولا خانمها برای آماده شدن برای مراسم عروسی یا مهمانی ها موهای خود را شنیون میکنند تا هم زیبا و مرتب به نظر برسند هم تغییری در ظاهر خود داده باشند.برخی تنها به یک براشینگ ساده برای درست کردن موهای خود اکتفا میکنند و برخی موهای خود را فر میکنند.

شما با توجه به نوع لباسی که میخواهید بپوشید و مراسمی که قصد رفتن به آن را دارید مدل شینیون های متفاوتی را می توانید انتخاب کنید.معمولا برای مراسم ساده مانند مهمانی های اعیاد و جشن تولد و … مدل های ساده جذاب تر است.مثلا میتوانید موهای خود را براشینگ حالت دار درست کنید یا مدل شنیون باز و بسته انتخاب کنید. برای مراسم های طولانی و رسمی تر مانند عروسی معمولا شنیونهای جمع و مرتب که محکم هم درست شده باشد مناسب است که در طول مراسم حالت خود را از دست ندهد.

 

نوع:
سازمانی

آگهی برند

خدمات ناخن
کرج - عظیمیه ، بین مهران و اسبی
19 جون 2018 - 18 جون 2020

نظرات برند

اضافه کردن نظر

هیچ نظری ارسال نشده است

شبکه های اجتماعی

سخن روز

اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد .

مارو اکلینز