<style>img[data-jchll=true]{display:none}</style>

برش کوه سپاهان

تهران، سعادت آباد،تقاطع بلوارپاکنژاد و دریا،جنب بانک سینا ،ساختمان کسری ،طبقه 7 واحد 15
برش کوه سپاهان https://www.pinbrand.ir/media/com_jbusinessdirectory/pictures/companies/1751/last300x68-1511972503.png 5
بازدید: 2561 اشتراک گذاری

درباره ما / من

شرکت برش­ کوه از سال 1369 با پشتوانه ­ای از دانش مهندسی و تجربه عملی تأسیس و در مسیر رفع نیازهای معدنی و استخراج سنگهای تزئینی گام نهاد و پس از یک دهه حضور مستمر و مفید در صنایع معدنی از سال 1380 با بگارگیری نیروهای متخصص و ظرفیت­های صنعتی، به طراحی و تولید محصول فیلترپرس پرداخت. این حرکت گامی بلند در حفاظت از محیط زیست و کاهش هزینه ­های تولید برداشت و سرآغازی بود بر تشکیل گروه پویافیلتر در بدنۀ توانمند شرکت برش­کوه.

این شرکت با طراحی قالب و تولید صفحات فیلترپرس، مطابق و همگام با تکنولوژی روز دنیا، در ردۀ اولین  تولیدکنندۀ صفحات فیلتر در کشور قرار گرفت. اخذ گواهینامه  ISO 9001-2008   ، برگ زرین دیگری بر عملکرد گروه پویافیلتر است.

امروزه طراحی و ساخت اولین سیستم­های اسکروپرس، که سرآمد به روزترین تکنولوژی روز دنیا در فرآیند آبگیری (DEWATERING)  می­باشد، نمایانگر شکوفایی و تحقّق یکی دیگر از اهداف بلند و متعالی این شرکت می­باشد.

نگاهی اجمالی به توانایی­ های گروه پویافیلتر در ساخت دستگاه­های فیلترپرس، اسکروپرس و صفحات آن، افتخار همکاری با طیف گسترده­ای از صنایع همچون صنایع معدنی، صنعت نفت، صنعت آب و فاضلاب و صنایع غذایی و دارویی را مهیا نموده است.

نوع مالکیت برند:
سازمانی

نقد و بررسی

اضافه کردن نقد و بررسی

هیچ نقد و بررسی در حال حاضر وجود ندارد

تهران، سعادت آباد،تقاطع بلوارپاکنژاد و دریا،جنب بانک سینا ،ساختمان کسری ،طبقه 7 واحد 15

سخن روز

انسانها به ندرت موفق می شوند مگر اینکه از کاری که انجام می دهند، لذت ببرند.

(دیل کارنگی)

حمایت کننده ها