1587
https://www.pinbrand.ir/media/com_jbusinessdirectory/pictures/companies/815/logo-1507366874.png

آجر نماچین

اصفهان ، زینبیه، کیلومتر 6 جاده حبیب آباد
03135493300

گالری

درباره ما

کارخانه آجر نماچین به عنوان یکی از سرآمد ترین شرکت ها، در عرصه تولید انواع محصولات و مصالح ساختمانی، ازسال 1370 فعالیت خود را آغاز نموده است. حضور قدرتمندانه آجر نماچین، با به کارگیری بهترین و با کیفیت‌ترین دستگاه ها و تجهیزات به روز، و با بهره مندی از کادر فنی متخصص و پشتوانه 50 سال تجربه در تولید آجر، با استقبال چشمگیر مشتریان روبه رو گردید؛ و همین امر سبب موفقیت آجر نماچین در برآورده ساختن نیازهای مشتریان در صنعت ساختمان سازی گردیده است.
شرکت آجر نماچین، با موافقت اداره کل صنایع، در زمینی به وسعت 100000 متر مربع در اصفهان (واقع در کیلو متر 6 جاده حبیب آباد)، با زیر بنای بیش از 17000 متر مربع، موفق به اخذ پروانه بهره برداری گردید. بخش های تولیدی، انبارداری، اداری، مالی و رفاهی واقع در کارخانه آجر نماچین، به صورت مستمر و نظام مند، در جهت ارائه بهترین خدمات، و توسعه زیر ساخت های عمرانی کشور، نقش خود را ایفا می کنند.
شرکت آجر نماچین با بیش از 25 سال تجربه در زمینه تولید انواع محصولات آجری، موفق به راه اندازی خط تولید اتوماتیک آجر با کوره های پخت تونلی، کوره های پخت سریع و افزایش ظرفیت تولید اسمی تولید محصولات ساختمانی، تا 3،000،000 متر مربع در سال، که افزون بر 500 نوع آجر نما، تایل و کف فرش می باشد، گردیده است. توسعه و ارتقا هر یک از شاخه های مدیریتی آجر نماچین، شامل مدیریت های تولید، بازرگانی، حسابداری، خدمات مهندسی، کنترل کیفیت و تحقیقات و توسعه (R&D)، هر روز بر توانمندی ها و افتخارات این مجموعه می افزاید.

چرا آجر نماچین؟

در طی سال هایی که از عمر شرکت آجر نماچین می گذرد، همواره اهتمام بر این بوده که نام شرکت، به عنوان یک شرکت تخصص مدار و حرفه ای در بازارهای داخلی و خارجی مطرح باشد. بهره مندی از کارشناسان و متخصصان حاذق در زمینه تولید بهترین محصولات، ارائه راهکارهای درست و مورد نیاز به مشتریان، سبب شد تا آجر نماچین همواره و همیشه، انتخاب اول در توسعه پروژه های ساختمان سازی باشد، و به یکی از پر بازده ترین کارخانجات در زمینه تولید مصالح ساختمانی در سطح کشور شناخته شود.

با چنین رویکردی که تأمین نیازهای کیفی و کمی طیف وسیعی از مشتریان را در اولویت قرار داده است، باورهای شرکت آجر نماچین به شرح زیر تعیین گردیده اند:

 • تمرکز بر مشتری مداری، محور توسعه شرکت نماچین است؛
 • با ایجاد سازمان تند آموز، شرکت نماچین در برابر تحولات صنعت سریع تر از رقبای خود واکنش نشان می دهد.
 • شرکت نماچین بنا به کیفیت بالا و قیمت های مناسب محصولات تولید شده و توانایی این شرکت در کسب رضایت فعالان حوزه ساختمانی در طول این سال ها، در بازارهای رقابتی توسعه پایداری یافته است؛
 • شرکت نماچین هر روز دانش محورتر می شوند؛
 • انعطاف پذیری شرکت نماچین در جهت نیازمندی های جدید بازارهای امروزی؛
 • تلاش برای افزایش کیفیت و دوام محصولات تولیدی
 • رشد و توسعه پایدار شرکت نماچین در بازارهای رقابتی
 • تحقق دقیق خواسته ها و انتظارات مشتریان، دغدغه ی همیشگی ماست؛
 • گسترش بازار از طریق ایجاد شبکه بزرگ توزیع و فروش، سیاست محوری ما است؛
 • راه حل موفق گذشته لزوما مناسب حل مسائل امروز ما نیست؛
 • پیدا کردن راه حل های درست و صحیح کسب و کار با درک درست موقعیت های جدید کسب و کار

عزم و اراده شرکت آجر نماچین در طی سال های متمادی همواره به نحوی بوده که این مجموعه، توسعه و گسترش استعداد و توانمندی های پرسنل، سرلوحه قرار دادن مبانی و اصول مشتری مداری، نوآوری و خلاقیت در تولید محصولات با کیفیت را فراتر از انگیزه های اقتصادی خود، مدنظر قرار داده است.

نوع:
سازمانی

موقعیت در نقشه

مسیریابی

نظرات برند

اضافه کردن نظر

هیچ نظری ارسال نشده است

سخن روز

اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد .

مارو اکلینز