3015
https://www.pinbrand.ir/media/com_jbusinessdirectory/pictures/companies/2508/logooxab-1519029738.png

آب نیرو بخش گلستان

گلستان ، گرگان، کیلومتر ۱۵ جاده گرگان – مشهد
۰۱۷۳۲۵۱۴۶۶

درباره ما

خط مشی و اهداف

مأموریت ما تولید آب آشامیدنی غنی شده با اکسیژن مطابق با آخرين استاندارهاي علمي معتبر جهت تأمين آب آشامیدنی سالم و سلامت هم میهنان عزیزمان می باشد. همچنين تلاش مي شود با پويا نگاه داشتن اين بخش صنعتي ، ضمن تضمين كار و فعاليت و امنيت شغلي براي پرسنل شاغل ، آن را براي دیگر هم میهنانمان گسترش دهيم.

چشم انداز

با اقدامات اساسي و پايه اي كه در حفظ و ارتقاء كيفي و كمي خطوط توليد ، تجهيزات آزمايشگاهي ، جذب نيروهاي متخصص ، توسعه فرهنگ سازي وآموزش هاي درون و برون سازماني صورت گرفته انتظار مي رود تا سال ۱۴۰۰ جزء پاسخگو ترین و متعهد ترین شرکتهای به نیاز مشتریان بوده و توسعه و شکوفایی خود را بر پایه رضایتمندی مشتریان می دانیم.

خط مشی کیفیت ، ایمنی ، بهداشت حرفه ای و زیست محیطی

شرکت آب نیروبخش گلستان به عنوان اولین شرکت تولید کننده آب آشامیدنی غنی شده با اکسیژن با برند اکساب، نظام مدیریت یکپارچه خود را بر اساس آخرین ویرایش استانداردهایISO 9001 ،ISO 22000 ، طراحی و الزامات این نظامهای مدیریتی را در کلیه فرایندهای خود نهادینه کرده است.
ما به انطباق با الزامات قانونی حاکم بر فعالیتهای شرکت از جمله مقررات و قوانین زیست محیطی ، ضوابط ایمنی و بهداشت حرفه ای متعهد هستیم. بهبود مستمر فرایندها و اثر بخشی و کارآیی نظام مدیریت یکپارچه از دیگر تعهدات مدیریت مجموعه است که در همه فرایندهای تولیدی ، پشتیبانی ،مدیریتی و پایش و ارزیابی جاری بوده و بدون وقفه ادامه خواهد یافت.
ما اعتقاد داریم دست يابي به مأموريت موفق و چشم انداز ؛ از طريق الگو هاي رفتاري ،احترام به همديگر ، وجدان كاري ، صداقت ،تداوم آموزش ، كارگروهي ، ايجاد محيطي سرشار از اميد و انگيزه و در عين حال با ارتباطات دوجانبه و موثر ، صورت مي پذيرد و لذا در اين مسير با اعتقاد راسخ از تمامي امكانات بالقوه براي تعالي سازمان استفاده خواهيم كرد.
ما در راستای تعهد به ارتقای رضایت کلیه ذینفعان ، استقرار نظام مدیریت را در دستور کار قرار داده ایم . نماینده مدیریت در تضمین کیفیت مسئول استقرار نظام مدیریت یکپارچه بوده و انتظار می رود همه کارکنان در پروسه بهبود مستمر این نظام با ایشان به طور جد همکاری کرده و خلاقیتها ، توانمندیها و نوآوریهای خود را به کار گیرند.
آب غنی شده با اکسیژن” که حاصل بیش از ۱۵ سال تحقیق و آزمایش و گذراندن دوره های تستهاي کلینیکی آقاي پروفسور دكتر پاكدامن مي باشد، بعنوان یکی از محصولات مجموعه سلامت تاثیر بسیار مهمی در پیشگیری از بیماری های مختلف داشته و ضمناً بعنوان یک محصول مصرفی عمومی مي تواند جایگزین انواع آب های معدنی شود. این محصول در امریکا و بیش از ۲۰ کشور اروپایی و آسیایی دارای پتنت ایشان است.

استفاده از آبهاي بسته بندي شده از دهه ۱۹۷۰ شروع شد كه در آن زمان به ويژه كشور فرانسه توليد كننده اصلي آب بسته بندي شده بود. به تدريج با افزايش جمعيت و بهبود وضعيت حمل و نقل، توليد آبهاي بسته بندی شده نيز افزايش يافت.

پژوهشگران علوم پزشكي و طبيعي در دورانهاي مختلف تاريخ، اهميت هواي تازه و آب پاك و گوارا را براي زندگي در اولويت نخست قرار داده اند و به اين دو بخش عمده طبيعت نام زندگي بخش و حياتي داده اند. آنها ارزش آب و اكسيژن را به خوبي دريافته و به حق از اكسيژن به عنوان عنصر زندگي نام برده و آب را مادر همه مايعات، بهترين حلال و حامل اطلاعات و انرژي ناميده اند. بر مبناي نياز نظام سلامتي در صد سال اخير، روشهاي مختلف اكسيژن درماني و درمانهاي ديگر ابداع شده است كه از آن جمله، روش اكسيژن درماني خوراكي توسط پروفسور ابوالقاسم پاكدامن است. بررسيهاي علمي پروفسور پاكدامن كه در نيمه دوم دهه ۱۹۶۰ به هنگام فعاليت در بخش جراحي قلب و عروق و قفسه سينه دانشگاه Essen در آلمان و نيز در مركز جراحي دانشگاه Luvian در بلژيك و سپس در دانشگاه تهران انجام شد، منجر به كشف روش اكسيژن درماني خوراكي به كمك آب آشاميدني غني شده با اكسيژن به مقدار چندين برابر ميزان طبيعي آن شد.

اين روش داراي ويژگيهاي خاصي است كه مي توان به موارد زير اشاره كرد:

  1. آب غني شده با اكسيژن از نظر تركيبات از دو بخش حياتي و عمده طبيعت يعني آب و اكسيژن تشكيل شده است.
  2. ارتباط مولكولي در اين مجموعه از آب و اكسيژن بر پايه يك مخلوط يوني فيزيكي است يا به بيان ديگر عبارت است از تزريق فيزيكي اكسيژن در آب.
  3. عضو گيرنده در اين روش ريه ها نبوده بلكه شامل مخاط دهان و دستگاه گوارش است.
  4. تمام افراد جامعه مي توانند آب آشاميدني مورد نياز روزانه خود را با نوشيدن آب آشاميدني غني شده با اكسيژن تامين كنند.

مشخصات كلي محصول

آب آشاميدني غني شده با اكسيژن در سال ۱۳۸۶ به صورت اصلاحيه به استاندارد “آب آشاميدني بسته بندي شده-ويژگيها” شماره ۶۶۹۴ الحاق شد.
آب بطور طبيعي حدود ۳ تا ۴ ميلي گرم در ليتر اكسيژن در ساختار خود دارد ولي بر پايه نوآوري پروفسور پاكدامن تكنولوژي جديد پا به عرصه وجود گذاشت و دستگاههاي غني سازي آب با ظرفيتهاي مختلف ساخته شد. در حال حاضر، طبق استاندارد ملي ايران شماره ۶۶۹۴، ميزان اكسيژن آب بسته بندي غني شده با اكسيژن، ۵۰ تا ۶۰ ميلي گرم در ليتر است.

اکساب آبی است با کمترین نیتریت و نیترات دارای نرمالترین عناصر طبیعی و سرشار از اکسیژن ، به عبارتی دیگر اکساب حداقل ۱۰ برابر بیشتر از با کیفیت ترین آبهای طبیعت یعنی چشمه سارها و ابشارها اکسیژن دارد.
اکسیژن خوراکی که به صورت مخلوط یونی فیزیکی در آب قرار دارد پس از آشامیدن به سرعت جذب سلولهای نیازمند به اکسیژن در بدن می شود.

پروانه بهره برداری از صنایع
پروانه بهره برداری از وزارت بهداشت
پروانه ساخت از وزارت بهداشت
استاندارد محصول
گواهینامه بین المللی:  ۲۲۰۰۰:ISO 9001
گواهینامه بین المللی:  ۲۰۰۵:ISO 22000

نوع:
سازمانی

موقعیت در نقشه

مسیریابی

نظرات برند

اضافه کردن نظر

هیچ نظری ارسال نشده است

سخن روز

اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد .

مارو اکلینز