36
https://www.pinbrand.ir/media/com_jbusinessdirectory/pictures/companies/4258/cropped-1567244834.png

موسسه آرتا اندیشه پویان سپنتا

تهران ، آدرس: بلوار نلسون ماندلا (جردن) بالاتر از چهار راه جهان كودك- نبش خيابان صانعي -پلاک 72 – برج امير
بسته

درباره ما

اندیشه پویان در اندیشه ای نو

موسسه آرتا اندیشه پویان سپنتا با حدود ۱۰ سال تجربه‌ی موفق در امور مهاجرتی و متشکل از چند تیم در تهران، آلمان، اتریش و کانادا، در جهت تسهیل خدمات مهاجرتی برای کشورهای نام برده، گام برداشته و در انجام هرچه بهتر و امن‌تر پرونده ها نقش موثری ایفا کرده است.

 

مشاوران متخصص موسسه با استفاده از تجارب چندین ساله‌ی خود، انواع مشاوره‌ی مهاجرتی را جهت شفاف‌سازی امور و روند انجام فرآیند مهاجرت به متقاضیان ارائه می‌دهند. این موسسه خدمات خود را با جدیدترین روش های مهاجرتی  اجرا می‌کند و تا بحال توانسته با ده‌ها موسسه معتبر در زمینه‌های ذکر شده همکاری و رقابت داشته باشد.

موسسه اندیشه پویان با نهاد‌های معتبری از جمله موسسات دارای مجوز رسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی، موسسات دارای مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری، مشاورین رسمی مهاجرت به اتحادیه اروپا، وکلای عضو انجمن مشاورین رسمی کانادا (ICCRC) و دارالترجمه های رسمی ایران به صورت کاملاً قانونی همکاری داشته و دارد.

وب‌سایت موسسه هیچ گونه اطلاع رسانی خارج از چهارچوب قوانین سازمان‌های مربوطه ندارد و تمامی اطلاعات موجود در این وب‌سایت منطبق بر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران بنا شده است. این وب‌سایت مجری اطلاع رسانی و نشر اخبار مهاجرت به صورت گسترده در زمینه اقامت کاری و تحصیلی در کشورهای نام برده، است. و همچنین با وجود گروهی کارآمد و متخصص در امور مهاجرتی، کیفیت و سرعت انجام پروسه ها تضمین شده است.

 

موسسه اندیشه پویان اخیرا شروع به فعالیت در کشورهای عمان، اسلواکی ومجارستان کرده است و همچنین امکانی برای بازدید از این کشورها و ثبت شرکت در آنها جهت کسب اقامت اروپا فراهم آورده که متقاضیان میتوانند با آسودگی خیال از مشاوره در این زمینه ها بهره‌مند شوند.

لذا این موسسه در زمینه هایی که در بالا ذکر شد، آمادگی خود را اعلام می‌دارد. امید است با همکاری‌های سودمند در آینده بتوانیم سبب بهبود و پیشرفت در اهداف شویم.

موقعیت در نقشه

مسیریابی

نظرات برند

اضافه کردن نظر

هیچ نظری ارسال نشده است

شبکه های اجتماعی

GMT +04:30

ساعات باز

شنبه
07:00 - 14:30
یکشنبه
07:00 - 14:30
دوشنبه
07:00 - 14:30
سه شنبه
07:00 - 14:30
چهارشنبه
07:00 - 14:30
پنجشنبه
07:00 - 14:30
جمعه
بسته

سخن روز

اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد .

مارو اکلینز