130
  • شما اینجا هستید:
  • خدمات تخصصی
  • موسسه آرتا اندیشه پویان سپنتا
https://www.pinbrand.ir/media/com_jbusinessdirectory/pictures/companies/4238/photo20190406220807-1561879408.jpg

موسسه آرتا اندیشه پویان سپنتا

تهران ، آدرس: بلوار نلسون ماندلا (جردن) بالاتر از چهار راه جهان كودك- نبش خيابان صانعي -پلاک 72 – برج امير پ

درباره ما

اندیشه پویان، در اندیشه آینده ای روشن

موسسه آرتا اندیشه پویان سپنتا با حدود ۱۰ سال تجربه‌ی موفق در امور مهاجرتی و متشکل از چند تیم در تهران، آلمان، اتریش و کانادا، در جهت تسهیل خدمات مهاجرتی برای کشورهای نام برده، گام برداشته و در انجام هرچه بهتر و امن‌تر پرونده ها نقش موثری ایفا کرده است.

مشاوران متخصص موسسه با استفاده از تجارب چندین ساله‌ی خود، انواع مشاوره‌ی مهاجرتی را جهت شفاف‌سازی امور و روند انجام فرآیند مهاجرت به متقاضیان ارائه می‌دهند. این موسسه خدمات خود را با جدیدترین روش های مهاجرتی  اجرا می‌کند و تا بحال توانسته با ده‌ها موسسه معتبر در زمینه‌های ذکر شده همکاری و رقابت داشته باشد.

موسسه اندیشه پویان با نهاد‌های معتبری از جمله موسسات دارای مجوز رسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی، موسسات دارای مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری، مشاورین رسمی مهاجرت به اتحادیه اروپا، وکلای عضو انجمن مشاورین رسمی کانادا (ICCRC) و دارالترجمه های رسمی ایران به صورت کاملاً قانونی همکاری داشته و دارد.

وب‌سایت موسسه هیچ گونه اطلاع رسانی خارج از چهارچوب قوانین سازمان‌های مربوطه ندارد و تمامی اطلاعات موجود در این وب‌سایت منطبق بر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران بنا شده است. این وب‌سایت مجری اطلاع رسانی و نشر اخبار مهاجرت به صورت گسترده در زمینه اقامت کاری و تحصیلی در کشورهای نام برده، است. و همچنین با وجود گروهی کارآمد و متخصص در امور مهاجرتی، کیفیت و سرعت انجام پروسه ها تضمین شده است.

آگهی برند

فرصتی نو برای متقاضیان مهاجرت به لهستان
آدرس: بلوار نلسون ماندلا (جردن) بالاتر از چها

نظرات برند

اضافه کردن نظر

هیچ نظری ارسال نشده است

سخن روز

اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد .

مارو اکلینز