<style>img[data-jchll=true]{display:none}</style>

ردوکس شیمی

تهران، میدان فاطمی .خیابان شهدای گمنام.خیابان جهان آرا. کوچه افشار (دوازده ممیز یک). پلاک 85. واحد چهار
02188794861
ردوکس شیمی http://www.pinbrand.ir/media/com_jbusinessdirectory/pictures/companies/3769/logo-1547930319.jpg 5
بازدید: 696 اشتراک گذاری

درباره ما / من

  مجموعه ردوكس شيمي از سال 1382 بطور گسترده فعاليت خودرا در زمينه توليد و واردات مواد شيميايي آبكاري آغاز نمود. بخش تحقيق و توسعه اين مجموعه پيوسته در پي تحقيق بر روي پروژه هاي تخصصي مورد نياز صنايع مختلف بوده و كارنامه روشني در زمينه انجام اين اهداف داشته است. از جمله پروژه های تحقیقاتی مي توان به مواردی چون : پوششهای  BLACK OXIDE  ایجاد شده در دمای محیط، بر روی انواع فولاد، برنج، مس، نیکل و... ، آبکاری فلزی آلومینوم ، افزودنیهای آبکاری آندی آلومینوم، پوششهای الکترولس قلع بر پایه اسیدی برای مدارات الکترونیک را نام برد.

 

 انجام پوششهای BLACK OXIDE بر روی فلزات آلومینوم و استنلس استیل نیز عملیاتی شده و جهت انجام کار بصورت نمونه میتوانید با  ما تماس بگیرید.

   هدف این مجموعه پیوسته، تولید و ارائه محصولات کاربردی و منحصر بفرد جهت هر چه بهتر به انجام رسیدن عملیات نهایی و پوشش بر روی قطعات صنعتی منطبق بر استانداردهای جهانی بوده و گامهای موثری در صادرات محصولات خود به کشورهای همسایه بخصوص ترکیه برداشته است.

     بهبود کیفیت، تنوع در تولید محصولات و جلب رضایت مشتریان از مهمترین اهداف ما به شمار آمده و این مجموعه آمادگی خود را جهت همکاری با پروژه های صنعتی و دانشگاهی اعلام می دارد.

 

نوع مالکیت برند:
سازمانی

نقد و بررسی

اضافه کردن نقد و بررسی

هیچ نقد و بررسی در حال حاضر وجود ندارد

تهران، میدان فاطمی .خیابان شهدای گمنام.خیابان جهان آرا. کوچه افشار (دوازده ممیز یک). پلاک 85. واحد چهار

سخن روز

انسانها به ندرت موفق می شوند مگر اینکه از کاری که انجام می دهند، لذت ببرند.

(دیل کارنگی)

گواهینامه ها

حمایت کننده ها