<style>img[data-jchll=true]{display:none}</style>

بافتینه

تهران، پایین تر از حسینیه ارشاد – کوچه دشتستان دوم – پلاک ده – شرکت بافتینه
02122885599
بافتینه http://www.pinbrand.ir/media/com_jbusinessdirectory/pictures/companies/4092/Transparent-1553213319.gif 5
بازدید: 156 اشتراک گذاری

درباره ما / من

گروه صنعتی بافتینه و بافتسان فعالیت صنعتی خود را از سال 1365 با تولید انواع موکت و نخ های پلی پروپیلن آغاز نمود . این گروه صنعتی به دنبال سیاست گذاری استراتژیک در سال 1382 با مجموع سرمایه گذاری 50 میلیون دلار و سرمایه گذاری 3500 میلیارد ریال در دو مرحله و با استفاده از مدرنترین تکنولوژی روز دنیا اقدام به تولید منسوجات نبافته در شهرستان ملایر ( استان همدان ) نموده که مجموعا برای 400 نفر اشتغال زایی به همراه داشته است . تولیدات گروه صنعتی بافتینه و بافتسان متشکل از منسوجات نبافته چند لایه با گرماژ 150- 8 و حداکثر عرض 420 سانتیمتر می باشد . 
گروه صنعتی بافتینه و بافتسان با اتکا به پیشینه صنعتی 30 ساله و اعتبار نشان تجاری خود در کنار برخورداری از تجربه انباشته مدیریتی و سرمایه گذاری کارآمد و خلاق ، ماموریت خود را توسعه کمی و کیفی انواع منسوجات نبافته بهداشتی ، صنعتی و پزشکی مطابق با استانداردهای جهانی ، ترویج ، آموزش و توسعه استفاده از منسوجات نبافته در مصارف گوناگون و همچنین تامین نیازهای صنایع پایین دستی می بیند . این گروه صنعتی فعالیتهای خود را در راستای جلب رضایت مشتری و پاسخگویی به انتظارات ذینفعان تنظیم نموده و مزیت پایدار خود را نوآوری در انواع تولیدات و تضمین کیفیت برتر محصولات در نتیجه بهرمندی از بهترین و آخرین تکنولوژی و ماشین آلات روز دنیا می داند . 
چشم انداز گروه صنعتی بافتینه و بافتسان به عنوان بزرگترین و خوشنام ترین تولید کننده و صادر کننده انواع منسوجات نبافته گسترش نشان تجاری خود به عنوان رهبر بازار داخلی و عنصری موثر در بازارهای منطقه ای می باشد . 
• خطوط تولید 
مجموعه خطوط تولید این گروه صنعتی به شرح زیر می باشند :
- خطوط تولید منسوجات نبافته چند لایه متشکل از خط تولید پارچه های چند لایه اسپان باند ، خطوط تولید لایه های ملت بلون و کامپوزیتهای مرکب از لایه های اسپان باند و ملت بلون با استفاده از مدرنترین ماشین آلات روز دنیا با ظرفیت 47000 تن در سال 
- خط تولید نخ CF با ماشین آلات ساخت اتریش به ظرفیت 1200 تن در سال 
- خط تولید نخ BCF با ماشین آلات ساخت ایتالیا به ظرفیت 3500 تن در سال 
نوع مالکیت برند:
سازمانی

نقد و بررسی

اضافه کردن نقد و بررسی

هیچ نقد و بررسی در حال حاضر وجود ندارد

تهران، پایین تر از حسینیه ارشاد – کوچه دشتستان دوم – پلاک ده – شرکت بافتینه

سخن روز

انسانها به ندرت موفق می شوند مگر اینکه از کاری که انجام می دهند، لذت ببرند.

(دیل کارنگی)

گواهینامه ها

حمایت کننده ها